1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 200,00
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 175,00
1/2 Gulden 1819 Utrecht. Fraai.
Meer...Taxatie: € 125,00
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 400,00
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 200,00
1/2 Gulden 1829B/23B. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 150,00
1/2 Gulden 1829B/23B. Fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
1/2 Gulden 1829B/23B. Fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
1/2 Gulden 1847. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
1/2 Gulden 1850. Flink beschadigd, wel echt en zeker zeldzaam. Ca. fraai.
Meer...Taxatie: € 750,00
1/2 Gulden 1853/4-. Ca. fraai.
Meer...Taxatie: € 500,00
Meer...Taxatie: € 500,00
1/2 Gulden 1853/4-. Zeer goed.
Meer...Taxatie: € 250,00
Meer...Taxatie: € 250,00
1/2 Gulden 1910. Prachtig+
Meer...Taxatie: € 50,00
1/2 Gulden 1912. FDC. Mooie zilverkleur.
Meer...Taxatie: € 125,00