Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 293

Kavel 293
Arnoldus Goudgulden z.j. In cassette KNM met certficaat.
Taxatie: € 100,00

Kavel 294

Kavel 294
Zilveren rijder 1792. Cnm. 2.17.133. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 295

Kavel 295
1 Gulden 1712. Cnm. 2.17.152. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 296

Kavel 296
Gouden dukaat 1750. Cnm. 2.28.54. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 297

Kavel 297
Gouden dukaat 1757. Cnm. 2.28.54.; D.775. Zeer fraai-.
Taxatie: € 150,00

Kavel 298

Kavel 298
Leeuwendaalder 1576. Cnm. 2.28.66. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 299

Kavel 299
Zilveren rijder 1673. Cnm. 2.28.84. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 300

Kavel 300
1/2 Zilveren rijder 1770. Cnm. 2.28.88. Fraai+.
Taxatie: € 50,00

Kavel 301

Kavel 301
X Stuiver 1748. Cnm. 2.28.107. Zeer fraai+.
Taxatie: € 25,00

Kavel 302

Kavel 302
Scheepjesschelling 1736. Cnm. 2.28.116. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 303

Kavel 303
Zilveren duit 1746. Cnm. 2.28.126. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 304

Kavel 304
Zilveren duit 1751. Cnm. 2.28.126. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 305

Kavel 305
Zilveren dukaat 1695. Cnm. 2.38.73. Fraai+.
Taxatie: € 50,00

Kavel 306

Kavel 306
Halve zilveren rijder 1778. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 307

Kavel 307
Halve zilveren rijder 1786. FDC. Mooie melkwitte kleur en stempelglans.
Taxatie: € 300,00

Kavel 308

Kavel 308
Halve zilveren rijder 1787. Ruim prachtig.
Taxatie: € 175,00