Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 367

Kavel 367
Utrecht. Zilveren dukaat 1799. Sch.68. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 368

Kavel 368
Utrecht. Zilveren dukaat 1801. Sch.70a. Ca. prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 369

Kavel 369
Utrecht. Zilveren dukaat 1802. Sch.71. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 370

Kavel 370
Holland. 3 Gulden 1795. Sch.79. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 371

Kavel 371
West-Friesland. 3 Gulden 1795. Sch.85. Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 372

Kavel 372
Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 373

Kavel 373
Taxatie: € 100,00

Kavel 374

Kavel 374
Gelderland. 1 Gulden 1795. Sch.89. FDC. Sublieme kleur met lichte patina!
Taxatie: € 250,00

Kavel 375

Kavel 375
Zeeland. Duit 1797. Sch.109. Ruim prachtig.
Taxatie: € 30,00