Account
Home
KONINKRIJK DER NEDERLANDEN 1813-HEDEN
5 Cent
Kavels:
1128
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 455
5 Cent 1827 over 1818 Utrecht. FDC. Mooie patina.
Taxatie:
€ 175,00
Kavel 456
5 Cent 1850. FDC.
Taxatie:
€ 20,00
Kavel 457
5 Cent 1855. UNC.
Taxatie:
€ 30,00
Kavel 458
5 Cent 1863. FDC.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 459
5 Cent 1876. FDC.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 460
5 Cent 1907. FDC. Sublieme kleur.
Taxatie:
€ 30,00
Kavel 461
5 Cent 1908. FDC.
Taxatie:
€ 30,00
Kavel 462
5 Cent 1909. FDC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 463
5 Cent 1929. FDC.
Taxatie:
€ 20,00
Categorie
Menu
5 Cent