Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 483

Kavel 483
25 Cent 1826 Utrecht. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 484

Kavel 484
25 Cent 1848a. Prachtig/prachtig+.
Taxatie: € 50,00

Kavel 485

Kavel 485
25 Cent 1849. Willem II. FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 486

Kavel 486
25 Cent 1850. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 487

Kavel 487
25 Cent 1889. UNC.
Taxatie: € 600,00

Kavel 488

Kavel 488
25 Cent 1892. Met gepolijste stempels geslagen . PROOF. NGC PF 65+. Zeldzaam.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 489

Kavel 489
25 Cent 1893. UNC.
Taxatie: € 175,00

Kavel 490

Kavel 490
25 Cent 1894. FDC. Mooie patina.
Taxatie: € 200,00

Kavel 491

Kavel 491
25 Cent 1894. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 492

Kavel 492
25 Cent 1895a. Zeer fraai+.
Taxatie: € 50,00

Kavel 493

Kavel 493
25 Cent 1896. FDC. Mooie patina.
Taxatie: € 400,00

Kavel 494

Kavel 494
25 Cent 1897. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 495

Kavel 495
25 Cent 1898. UNC. Mooie patina.
Taxatie: € 400,00

Kavel 496

Kavel 496
25 Cent 1901a. UNC.
Taxatie: € 400,00

Kavel 497

Kavel 497
25 Cent 1901b. FDC. Mooie patina.
Taxatie: € 125,00

Kavel 498

Kavel 498
25 Cent 1903. FDC.
Taxatie: € 125,00