1 Gulden 1818 Utrecht. UNC-. NGC AU 55. Eerste gulden van het Koninkrijk onder Koning Willem I. Uiterst zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 9.000,00
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 250,00
1 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 300,00
1 Gulden 1824 Utrecht. FDC. NGC MS 64. Zeldzaam mooie kwaliteit!
Meer...Taxatie: € 1.000,00
1 Gulden 1824 Utrecht met streepje. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Gulden 1828 Utrecht. FDC. Melkwitte kleur. Zelden zo mooi door ons gezien.
Meer...Taxatie: € 2.500,00
1 Gulden 1832. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Gulden 1840. Bijna prachtig.
Meer...Taxatie: € 250,00
1 Gulden 1840. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
1 Gulden 1845a. UNC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 250,00
1 Gulden 1845b. Streepje tussen kroon en wapen. FDC. NGC MS 63. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 1.200,00
1 Gulden 1846 zwaard. UNC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 250,00
1 Gulden 1847. UNC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Gulden 1848/4_. UNC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Gulden 1854. UNC.
Meer...Taxatie: € 100,00