Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 518

Kavel 518
1 Gulden 1818 Utrecht. UNC-. NGC AU 55. Eerste gulden van het Koninkrijk onder Koning Willem I. Uiterst zeldzaam.
Taxatie: € 9.000,00

Kavel 519

Kavel 519
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 520

Kavel 520
1 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 521

Kavel 521
1 Gulden 1824 Utrecht. FDC. NGC MS 64. Zeldzaam mooie kwaliteit!
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 522

Kavel 522
1 Gulden 1824 Utrecht met streepje. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 523

Kavel 523
1 Gulden 1828 Utrecht. FDC. Melkwitte kleur. Zelden zo mooi door ons gezien.
Taxatie: € 2.500,00

Kavel 524

Kavel 524
1 Gulden 1832. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 525

Kavel 525
1 Gulden 1840. Bijna prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 526

Kavel 526
1 Gulden 1840. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 527

Kavel 527
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 528

Kavel 528
1 Gulden 1845a. UNC. Mooie kleur.
Taxatie: € 250,00

Kavel 529

Kavel 529
1 Gulden 1845b. Streepje tussen kroon en wapen. FDC. NGC MS 63. Zeldzaam.
Taxatie: € 1.200,00

Kavel 530

Kavel 530
1 Gulden 1846 zwaard. UNC. Mooie kleur.
Taxatie: € 250,00

Kavel 531

Kavel 531
1 Gulden 1847. UNC. Mooie kleur.
Taxatie: € 150,00

Kavel 532

Kavel 532
1 Gulden 1848/4_. UNC. Mooie kleur.
Taxatie: € 150,00

Kavel 533

Kavel 533
1 Gulden 1854. UNC.
Taxatie: € 100,00