Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 561

Kavel 561
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 562

Kavel 562
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai+.
Taxatie: € 175,00

Kavel 563

Kavel 563
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 564

Kavel 564
2 1/2 Gulden 1840. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 565

Kavel 565
2 1/2 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 566

Kavel 566
2 1/2 Gulden 1841. UNC-. Zeldzaam jaar, zeker in deze mooie kwaliteit.
Taxatie: € 3.500,00

Kavel 567

Kavel 567
2 1/2 Gulden 1842. UNC-.
Taxatie: € 750,00

Kavel 568

Kavel 568
2 1/2 Gulden 1845a. UNC-.
Taxatie: € 500,00

Kavel 569

Kavel 569
2 1/2 Gulden 1845b. Streepje tussen kroon en wapen. UNC-. Schaars in deze mooie kwaliteit.
Taxatie: € 900,00

Kavel 570

Kavel 570
2 1/2 Gulden 1845. Parel op de band. UNC-. Schaars in deze hoge kwaliteit.
Taxatie: € 1.400,00

Kavel 571

Kavel 571
2 1/2 Gulden 1846. Lelie. UNC.
Taxatie: € 600,00

Kavel 572

Kavel 572
2 1/2 Gulden 1847. UNC. Mooie kleur.
Taxatie: € 250,00

Kavel 573

Kavel 573
2 1/2 Gulden 1848. UNC. Mooie kleur.
Taxatie: € 250,00

Kavel 574

Kavel 574
2 1/2 Gulden 1849. UNC. Mooie kleur.
Taxatie: € 500,00

Kavel 575

Kavel 575
2 1/2 Gulden 1850. Prachtig+.
Taxatie: € 100,00

Kavel 576

Kavel 576
2 1/2 Gulden 1852a. FDC. NGC 61.
Taxatie: € 300,00