Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 600

Kavel 600
5 Gulden goud 1827 Brussel. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 601

Kavel 601
5 Gulden goud 1850. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Topstukje!
Taxatie: € 7.500,00

Kavel 602

Kavel 602
5 Gulden goud 1912. FDC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 603

Kavel 603
5 Gulden goud 1912. FDC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 604

Kavel 604
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 605

Kavel 605
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 606

Kavel 606
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 607

Kavel 607
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 608

Kavel 608
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 609

Kavel 609
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai+.
Taxatie: € 70,00

Kavel 610

Kavel 610
Taxatie: € 70,00

Kavel 611

Kavel 611
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 612

Kavel 612
Taxatie: € 60,00

Kavel 613

Kavel 613
Taxatie: € 60,00

Kavel 614

Kavel 614
5 Gulden goud 1912. Montage. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 615

Kavel 615
5 Gulden goud 1912 + 5 gulden 2001 in cassette KNM.
Taxatie: € 75,00