Gouden dukaat 1830 Utrecht. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gouden dukaat 1835. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 125,00
Gouden dukaat 1838. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gouden dukaat 1841 Lelie. FDC. Mooie stempelglans.
Meer...Taxatie: € 250,00
Gouden dukaat 1849. UNC.
Meer...Taxatie: € 200,00
Gouden dukaat 1905. Prachtig/FDC. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 750,00
Gouden dukaat 1908. UNC.
Meer...Taxatie: € 800,00
Gouden dukaat 1910. Prachtig/FDC. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 500,00
Gouden dukaat 1917. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gouden dukaat 1917. Prachtig-.
Meer...Taxatie: € 80,00
Gouden dukaat 1920. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gouden dukaat 1921. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gouden dukaat 1921. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gouden dukaat 1921. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gouden dukaat 1922. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 350,00
Gouden dukaat 1923. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 150,00