Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 690

Kavel 690
Gouden dukaat 1830 Utrecht. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 691

Kavel 691
Gouden dukaat 1835. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 692

Kavel 692
Gouden dukaat 1838. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 693

Kavel 693
Gouden dukaat 1841 Lelie. FDC. Mooie stempelglans.
Taxatie: € 250,00

Kavel 694

Kavel 694
Gouden dukaat 1849. UNC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 695

Kavel 695
Gouden dukaat 1905. Prachtig/FDC. Zeldzaam.
Taxatie: € 750,00

Kavel 696

Kavel 696
Gouden dukaat 1908. UNC.
Taxatie: € 800,00

Kavel 697

Kavel 697
Gouden dukaat 1910. Prachtig/FDC. Zeldzaam.
Taxatie: € 500,00

Kavel 698

Kavel 698
Gouden dukaat 1917. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 699

Kavel 699
Gouden dukaat 1917. Prachtig-.
Taxatie: € 80,00

Kavel 700

Kavel 700
Gouden dukaat 1920. Ca. prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 701

Kavel 701
Gouden dukaat 1921. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 702

Kavel 702
Gouden dukaat 1921. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 703

Kavel 703
Gouden dukaat 1921. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 704

Kavel 704
Gouden dukaat 1922. Ca. prachtig.
Taxatie: € 350,00

Kavel 705

Kavel 705
Gouden dukaat 1923. Zeer fraai+.
Taxatie: € 150,00