Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1029

Kavel 1029
1/2 Cent, 1 cent en 2 1/2 cent. Divers.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1030

Kavel 1030
1 Cent 1860/1883 compleet. Zeer fraai/FDC. 16 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1031

Kavel 1031
2 1/2 Cent 1877, 83, 84, 90. Prachtig/UNC. 4 ex.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1032

Kavel 1032
5 Cent 1826/1887. W.o. diverse stempelvarianten. 32 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1033

Kavel 1033
5 Cent 1850, 55, 59, 62, 63, 68(2), 69, 76(2), 79, 87. Zeer fraai/FDC. 12 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1034

Kavel 1034
5 Cent, 10 cent, 25 cent. Divers.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1035

Kavel 1035
10 cent Willem II 1849b zonder punt; Willem III 1849, 50, 53, 55, 56, 59. Ca. zeer fraai. 7 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1036

Kavel 1036
10 cent Willem III 1862, 63, 69, 71, 73, 74, 76/90 compleet. Fraai/FDC. 18 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1037

Kavel 1037
1/2 Gulden 1848/1930. W.o. 1906. 14 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1038

Kavel 1038
1/2 Gulden 1857/1868 compleet. Ca. zeer fraai. 10 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1039

Kavel 1039
1 Gulden 1846L(2), 47(4), 48(9), 54, 55, 59. Fraai en beter. 18 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1040

Kavel 1040
1 Gulden 1848/1943d en 1944 Curacao. 19 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1041

Kavel 1041
1 Gulden 1860, 63, 64, 65, 92(12), 97(4). 20 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1042

Kavel 1042
1 Gulden 1897(2), 1904, 07, 08(2), 1912(2), 13(7), 14, 15. 17 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1043

Kavel 1043
1 Gulden 1922/1940. 32 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1044

Kavel 1044
2 1/2 Gulden Willem II 1842, 43, 44, 45 parel, 46 lelie, 47, 48, 49. Fraai/prachtig. 8 ex.
Taxatie: € 250,00