Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 256

Kavel 256
Karel V. Daalder 1555. D.673. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 257

Kavel 257
Arenddaalder 1586. Cnm 2.13.6; D. 680. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 257a

Kavel 257a
Florijn van 28 stuiver 1618 (over 1617?). Cnm 2.12.36. NGC slab: AU 55. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Taxatie: € 150,00

Kavel 258

Kavel 258
Stuiver 1578. Cnm 2.12.90. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 259

Kavel 259
Taxatie: € 50,00

Kavel 260

Kavel 260
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 261

Kavel 261
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8; V.72.4. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 262

Kavel 262
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 263

Kavel 263
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 264

Kavel 264
Stuiver 1676. Cnm 2.15.17. Zeer fraai+.
Taxatie: € 60,00

Kavel 265

Kavel 265
Friese rijder goud 1598. Cnm. 2.16.4; D.1008. Aantrekkelijke zeer fraai+.
Taxatie: € 750,00

Kavel 266

Kavel 266
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 267

Kavel 267
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai+.
Taxatie: € 100,00

Kavel 268

Kavel 268
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 269

Kavel 269
Halve gouden rijder 1607. Cnm. 2.17.63; D.652. Zeer fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 270

Kavel 270
Nederlandse rijksdaalder 1611/10. Cnm 2.17.121; D.938. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 200,00