10 Gulden goud 1897b. Parels los. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 140,00
10 Gulden goud 1897b/1892. Parels los. FDC.
Meer...Taxatie: € 300,00
Meer...Taxatie: € 300,00
10 Gulden goud 1897b/97. Parels los. FDC.
Meer...Taxatie: € 175,00
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Gulden goud 1898a. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 180,00
10 Gulden goud 1898a. Schade, overigens zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1898b. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Gulden goud 1911. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1912. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 150,00