4 juli 2020 12:00
Kavels: 702, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 683

Kavel 683
Koninkrijk. Lot 10 cent Wilhelmina. 1892, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 1901, 03(2), 04, 05, 06, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Fraai tot prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 684

Kavel 684
Koninkrijk. Lot 10 cent Willem III. 1862, 63, 69, 71, 73, 74b, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 90. Fraai tot FDC. 18 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 685

Kavel 685
Koninkrijk. Lot 25 cent Wilhelmina. 1892/1945P, inclusief 1895 schuin en 1901 brede hals. Fraai tot prachtig. 34 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 686

Kavel 686
Koninkrijk. Lot 25 cent Willem III. 1887, 1889, 1890a. Fraai en beter. 3 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 687

Kavel 687
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1844, 45a(2), 45b, 46L, 46Z, 47, 48, 49. Fraai en beter. 9 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 688

Kavel 688
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1851, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59. Fraai tot prachtig. 8 ex.
Taxatie: € 200,00

Kavel 689

Kavel 689
Koninkrijk. Lot 1 ulden 1855, 56, 58, 63, 64, 65 en 1/2 gulden 1863. Fraai en beter. 7 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 690

Kavel 690
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1860, 61, 63, 64, 65, 66. Fraai tot prachtig. 6 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 691

Kavel 691
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1892(3), 97, 1911, 13, 22, 23, 24. Fraai en beter. 9 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 692

Kavel 692
Koninkrijk. Lot 1 gulden 1892, 96, 97, 98, 1901, 05, 06, 07, 08, 09 10, 11. Fraai en beter. 12 ex.
Taxatie: € 250,00

Kavel 693

Kavel 693
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden 1842, 43, 44, 45a, 45b, 45 parel. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 694

Kavel 694
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden 1846L, 46Z, 47(2), 48, 49. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 695

Kavel 695
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden Willem III, 1849, 50, 51a, 52a. Fraai/zeer fraai. 4 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 696

Kavel 696
Koninkrijk. Lot 2 1/2 gulden Willem III, 1853, 54, 64b, 69, 70, 71. Fraai/zeer fraai. 6 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 697

Kavel 697
Koninkrijk. Lot moderne 10, 50 guldens en 5 en 10 euro's zilver.
Taxatie: € 50,00

Kavel 698

Kavel 698
Koninkrijk. Lotje Nederland en Ned. Indie, w.o. Utrecht 1/2 duit 1753, 54, 55 en 2x haanjesduit.
Taxatie: € 40,00