Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 200

Kavel 200
Deventer. Leeuwendaalder 1640. D.857; Cnm 2.12.18. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 201

Kavel 201
Deventer. Zilveren dukaat 1662. D.990; Cnm 2.12.24. Fraai+.
Taxatie: € 50,00

Kavel 202

Kavel 202
Deventer. Florijn van 28 stuivers 1685. Klop HOL. D.1112; Cnm 2.12.43. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 203

Kavel 203
Deventer. Wapenstuiver 1691. V.156.6; Cnm 2.12.70. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Categorie