Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 291

Kavel 291
Kampen. Gouden dukaat 1649. D.1117; Cnm 2.30.18. Zeer fraai+.
Taxatie: € 250,00

Kavel 292

Kavel 292
Kampen. Leeuwendaalder 1690. D.682; Cnm 2.30.41. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Categorie