Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 369

Kavel 369
West-Friesland. Leeuwendaalder 1606. D.836; Cnm 2.46.24. Slecht muntplaatje. Fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 370

Kavel 370
West-Friesland. Leeuwendaalder 1642. D.836; Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 371

Kavel 371
West-Friesland. Nederlandse rijksdaalder 1621. D.940; Cnm 2.46.31. Fraai+. Ex. Schulman.
Taxatie: € 50,00

Kavel 372

Kavel 372
West-Friesland. Zilveren dukaat 1772. D.971; Cnm 2.46.35. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 373

Kavel 373
West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1780. D.1022; Cnm 2.46.41. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 374

Kavel 374
West-Friesland. Driegulden 1764. D.1147; Cnm 2.46.55 Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 375

Kavel 375
West-Friesland. Driegulden 1764. D.1147; Cnm 2.46.55. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 376

Kavel 376
West-Friesland. Driegulden 1793 over 1785. D.1147; Cnm 2.46.55. Imperfect muntplaatje, ca. zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 377

Kavel 377
West-Friesland. Gulden 1703, 1705, 1714. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai. 3 ex.
Taxatie: € 75,00

Kavel 378

Kavel 378
West-Friesland. Gulden 1713 over 1712. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 379

Kavel 379
West-Friesland. Gulden 1715. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 380

Kavel 380
West-Friesland. Gulden 1716, 1734, 1738. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai. 3 ex.
Taxatie: € 75,00

Kavel 381

Kavel 381
West-Friesland. Gulden 1721. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 382

Kavel 382
West-Friesland. Gulden 1735. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 383

Kavel 383
West-Friesland. Gulden 1762. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 384

Kavel 384
West-Friesland. Gulden 1763. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Taxatie: € 50,00