Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 541

Kavel 541
5 Cent 1827 Utrecht. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 542

Kavel 542
5 Cent 1853. Zeer fraai+.
Taxatie: € 350,00

Kavel 543

Kavel 543
5 Cent 1855, 1859, 1863 . Prachtig en beter. 3 ex.
Taxatie: € 30,00

Kavel 544

Kavel 544
5 Cent 1862. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 545

Kavel 545
5 Cent 1868. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 546

Kavel 546
5 Cent 1869. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 547

Kavel 547
5 Cent 1887. FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 548

Kavel 548
5 Cent 1907. NGC MS 67.
Taxatie: € 200,00

Kavel 549

Kavel 549
5 Cent 1908. NGC MS 67.
Taxatie: € 200,00

Kavel 550

Kavel 550
5 Cent 1950. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 551

Kavel 551
5 Cent 1961. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 20,00

Categorie