Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 604

Kavel 604
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 605

Kavel 605
1 Gulden 1824 Utrecht. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 606

Kavel 606
1 Gulden 1824 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 607

Kavel 607
1 Gulden 1832. Zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 608

Kavel 608
1 Gulden 1837. Mooie kleur. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 350,00

Kavel 609

Kavel 609
1 Gulden 1840. Fraai+.
Taxatie: € 40,00

Kavel 610

Kavel 610
1 Gulden 1840. Fraai+.
Taxatie: € 40,00

Kavel 611

Kavel 611
1 Gulden 1840. Fraai+.
Taxatie: € 40,00

Kavel 612

Kavel 612
1 Gulden 1851. FDC.
Taxatie: € 225,00

Kavel 613

Kavel 613
1 Gulden 1851. Mooie patina. UNC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 614

Kavel 614
1 Gulden 1853. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 615

Kavel 615
1 Gulden 1854. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 616

Kavel 616
1 Gulden 1855. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 617

Kavel 617
1 Gulden 1855. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 618

Kavel 618
1 Gulden 1856. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 619

Kavel 619
1 Gulden 1856 over 1854. Onbekende, maar leuke duidelijke jaartalwijziging. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Categorie