Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 641

Kavel 641
Zilveren dukaat of rijksdaalder 1816. Sch.235. Prooflike uiterlijk. Uiterst scherp geslagen en van unieke kwaliteit. FDC. In 43 jaar numismatiek heb ik deze munt nimmer in deze zeer uitzonderlijke kwaliteit gezien. Alle exemplaren die ik ben tegengekomen zijn altijd zwak geslagen, mogelijk omdat de stempels zeer snel zijn versleten. Het betreft hier 2 van de eerste afslagen, vermoedelijk als uniface (zodat de ontvanger in een oogopslag beide zijden van de munt kon zien) setje cadeau gedaan aan een hooggeplaatst persoon. Wij bieden beide unieke stukken apart aan, maar begrijpen als u beide kavels wilt kopen.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 642

Kavel 642
Zilveren dukaat of rijksdaalder 1816. Sch.235. Prooflike uiterlijk. Uiterst scherp geslagen en van unieke kwaliteit. FDC.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 643

Kavel 643
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 644

Kavel 644
2 1/2 Gulden 1848. Mooie patina. FDC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 645

Kavel 645
2 1/2 Gulden 1849. Willem III. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 646

Kavel 646
2 1/2 Gulden 1853. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 647

Kavel 647
2 1/2 Gulden 1857. UNC.
Taxatie: € 350,00

Kavel 648

Kavel 648
2 1/2 Gulden 1858. UNC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 649

Kavel 649
2 1/2 Gulden 1859. FDC.
Taxatie: € 350,00

Kavel 650

Kavel 650
2 1/2 Gulden 1860. FDC.
Taxatie: € 750,00

Kavel 651

Kavel 651
2 1/2 Gulden 1863. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 600,00

Kavel 652

Kavel 652
2 1/2 Gulden 1864b. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 653

Kavel 653
2 1/2 Gulden 1864b. UNC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 654

Kavel 654
2 1/2 Gulden 1873. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 655

Kavel 655
2 1/2 Gulden 1874. 1e Halfjaar. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 656

Kavel 656
2 1/2 Gulden 1874. Klaverblad. Prachtig+.
Taxatie: € 40,00