Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 679

Kavel 679
10 Gulden goud 1819 Utrecht . Variant met hoge 9. Zeldzaam in deze bijzonder mooie kwaliteit. FDC.
Taxatie: € 5.000,00

Kavel 680

Kavel 680
10 Gulden goud 1823 Utrecht. FDC.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 681

Kavel 681
10 Gulden goud 1824 Brussel. FDC.
Taxatie: € 500,00

Kavel 682

Kavel 682
10 Gulden goud 1824 Brussel. Zeer fraai.
Taxatie: € 350,00

Kavel 683

Kavel 683
10 Gulden goud 1825 Utrecht. Prachtig
Taxatie: € 750,00

Kavel 684

Kavel 684
10 Gulden goud 1825 Brussel. Prachtig+.
Taxatie: € 400,00

Kavel 685

Kavel 685
10 Gulden goud 1828 Brussel. FDC.
Taxatie: € 500,00

Kavel 686

Kavel 686
10 Gulden goud 1830 over 1824 Utrecht. Zeldzame jaartalwijziging. Prachtig+.
Taxatie: € 2.000,00

Kavel 687

Kavel 687
10 Gulden goud 1832. Prachtig-.
Taxatie: € 400,00

Kavel 687a

Kavel 687a
10 Gulden goud 1832 over 1824 Utrecht. Zeldzame jaartalwijziging. FDC. Sublieme kleur met geweldige stempelglans.
Taxatie: € 3.000,00

Kavel 688

Kavel 688
10 Gulden goud 1833. Subliem strak premium stuk met stempelglans. FDC.
Taxatie: € 800,00

Kavel 689

Kavel 689
10 Gulden goud 1840. Ca. prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 690

Kavel 690
10 Gulden goud 1850. Zeldzaam jaar, helaas wat mindere kwaliteit. Fraai.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 691

Kavel 691
10 Gulden goud 1851. Mooie kleur. FDC.
Taxatie: € 3.000,00

Kavel 692

Kavel 692
10 Gulden goud 1875. FDC.
Taxatie: € 225,00

Kavel 693

Kavel 693
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Taxatie: € 200,00