Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 762

Kavel 762
Gouden dukaat 1814. Sch.200. Mooie kleur. FDC.
Taxatie: € 350,00

Kavel 763

Kavel 763
Gouden dukaat 1815. Sch.201. Zonder muntmeesterteken. Fantastische kleur. FDC.
Taxatie: € 400,00

Kavel 764

Kavel 764
Taxatie: € 400,00

Kavel 765

Kavel 765
Gouden dukaat 1815. Sch.201. Zonder muntmeesterteken. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 766

Kavel 766
Gouden dukaat 1816. Fantastische kleur. FDC.
Taxatie: € 500,00

Kavel 767

Kavel 767
Gouden dukaat 1817 Utrecht. NGC MS 64. Uitzonderlijk mooi stuk met sublieme stempelglans.
Taxatie: € 1.250,00

Kavel 768

Kavel 768
Gouden dukaat 1817 Utrecht. UNC.
Taxatie: € 600,00

Kavel 769

Kavel 769
Gouden dukaat 1818 Utrecht. FDC.
Taxatie: € 300,00

Kavel 770

Kavel 770
Gouden dukaat 1820 Utrecht. FDC.
Taxatie: € 800,00

Kavel 771

Kavel 771
Gouden dukaat 1821 Utrecht. FDC.
Taxatie: € 700,00

Kavel 772

Kavel 772
Gouden dukaat 1837. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 773

Kavel 773
Gouden dukaat 1841 Lelie. Sch.505. Mooie kleur. FDC.
Taxatie: € 300,00

Kavel 774

Kavel 774
Gouden dukaat 1849. Mooi groot muntplaatje, mogelijk Proefslag. Proof(like) uiterlijk.
Taxatie: € 300,00

Kavel 775

Kavel 775
Gouden dukaat 1905. Mooie frisse kleur. FDC.
Taxatie: € 1.250,00

Kavel 776

Kavel 776
Gouden dukaat 1910. Mooie frisse kleur. FDC.
Taxatie: € 800,00

Kavel 777

Kavel 777
Gouden dukaat 1917. FDC.
Taxatie: € 150,00