Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 633

Kavel 633
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Taxatie: € 140,00

Kavel 634

Kavel 634
10 Gulden goud 1875. Prachtig-.
Taxatie: € 140,00

Kavel 635

Kavel 635
10 Gulden goud 1875. Zeer fraai.
Taxatie: € 140,00

Kavel 636

Kavel 636
10 Gulden goud 1876. Prachtig-.
Taxatie: € 140,00

Kavel 637

Kavel 637
10 Gulden goud 1877. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 638

Kavel 638
10 Gulden goud 1877. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 140,00

Kavel 639

Kavel 639
Taxatie: € 140,00

Kavel 640

Kavel 640
10 Gulden goud 1877. Zeer fraai. In gouden hanger.
Taxatie: € 150,00

Kavel 641

Kavel 641
10 Gulden goud 1880. FDC. Mooie kleur.
Taxatie: € 180,00

Kavel 642

Kavel 642
10 Gulden goud 1885. UNC.
Taxatie: € 160,00

Kavel 643

Kavel 643
10 Gulden goud 1885. Prachtig.
Taxatie: € 140,00

Kavel 644

Kavel 644
10 Gulden goud 1889. FDC.
Taxatie: € 160,00

Kavel 645

Kavel 645
10 Gulden goud 1889. FDC. Mooie kleur.
Taxatie: € 160,00

Kavel 646

Kavel 646
10 Gulden goud 1889. FDC. Stempelbreukje in de 9, interessant!
Taxatie: € 160,00

Kavel 647

Kavel 647
10 Gulden goud 1897. Zeer fraai. In gouden hanger.
Taxatie: € 150,00

Kavel 648

Kavel 648
10 Gulden goud 1897a. FDC.
Taxatie: € 160,00