Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 649

Kavel 649
10 Gulden goud 1897b. FDC.
Taxatie: € 160,00

Kavel 650

Kavel 650
10 Gulden goud 1897b. Zeer fraai.
Taxatie: € 140,00

Kavel 651

Kavel 651
Taxatie: € 140,00

Kavel 652

Kavel 652
Taxatie: € 140,00

Kavel 653

Kavel 653
10 Gulden goud 1897b/1897. UNC.
Taxatie: € 160,00

Kavel 654

Kavel 654
10 Gulden goud 1897b/189_. FDC.
Taxatie: € 160,00

Kavel 655

Kavel 655
10 Gulden goud 1897b/189_. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 656

Kavel 656
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 657

Kavel 657
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 658

Kavel 658
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai+.
Taxatie: € 200,00

Kavel 659

Kavel 659
10 Gulden goud 1911. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 660

Kavel 660
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
Taxatie: € 140,00

Kavel 661

Kavel 661
10 Gulden goud 1913. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 662

Kavel 662
10 Gulden goud 1913. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 663

Kavel 663
10 Gulden goud 1913. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 664

Kavel 664
10 Gulden goud 1917. UNC.
Taxatie: € 150,00