10 Gulden goud 1897b. FDC.
Meer...Taxatie: € 160,00
10 Gulden goud 1897b. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 140,00
Meer...Taxatie: € 140,00
Meer...Taxatie: € 140,00
10 Gulden goud 1897b/1897. UNC.
Meer...Taxatie: € 160,00
10 Gulden goud 1897b/189_. FDC.
Meer...Taxatie: € 160,00
10 Gulden goud 1897b/189_. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Gulden goud 1911. UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 140,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden goud 1917. UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00