Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 528

Kavel 528
1 Cent 1900b. Met ovale nullen. NGC MS 66+ BN.
Taxatie: € 200,00

Kavel 529

Kavel 529
1 Cent 1900b. Met ovale nullen. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 530

Kavel 530
1 Cent 1901G. NGC MS 64 RB.
Taxatie: € 150,00

Kavel 531

Kavel 531
1 Cent 1901G. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 532

Kavel 532
1 Cent 1904. NGC MS 64 RB.
Taxatie: € 100,00

Kavel 533

Kavel 533
1 Cent 1904. Mooie kleur. FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 534

Kavel 534
1 Cent 1905. NGC MS 65 RB.
Taxatie: € 100,00

Kavel 535

Kavel 535
1 Cent 1950. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 536

Kavel 536
2 1/2 Cent 1886. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 537

Kavel 537
2 1/2 Cent 1890. FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 538

Kavel 538
2 1/2 Cent 1903. NGC MS 65 RB.
Taxatie: € 100,00

Kavel 539

Kavel 539
2 1/2 Cent 1941 zink. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 540

Kavel 540
2 1/2 Cent 1941 zink. Met centrale doorboring. Sch.1044. RRRR. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 541

Kavel 541
5 Cent 1827 Utrecht. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 542

Kavel 542
5 Cent 1853. Zeer fraai+.
Taxatie: € 350,00

Kavel 543

Kavel 543
5 Cent 1855, 1859, 1863 . Prachtig en beter. 3 ex.
Taxatie: € 30,00