Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 665

Kavel 665
10 Gulden goud 1932. Zeer fraai.
Taxatie: € 140,00

Kavel 666

Kavel 666
10 Gulden goud 1875, 76, 77, 79. Prachtig. 4 ex.
Taxatie: € 600,00

Kavel 667

Kavel 667
10 Gulden goud 1875, 76, 77, 79. Zeer fraai/prachtig. 4 ex.
Taxatie: € 600,00

Kavel 668

Kavel 668
10 Gulden goud 1911, 12, 13, 17. Prachtig/FDC. 4 ex.
Taxatie: € 600,00

Kavel 669

Kavel 669
10 Gulden goud 1911, 12, 13, 17. Prachtig. 4 ex.
Taxatie: € 600,00

Kavel 670

Kavel 670
10 Gulden goud 1911, 12, 13, 17. Zeer fraai/prachtig. 4 ex.
Taxatie: € 600,00

Kavel 671

Kavel 671
Taxatie: € 600,00

Kavel 672

Kavel 672
10 Gulden goud 1912(2), 13, 17. Prachtig. 4 ex.
Taxatie: € 600,00

Kavel 673

Kavel 673
Taxatie: € 600,00

Kavel 674

Kavel 674
10 Gulden goud 1912, 17, 32. Prachtig. 3 ex.
Taxatie: € 450,00

Kavel 675

Kavel 675
10 Gulden goud 1925, 26, 27, 32, 33. Prachtig/FDC. 5 ex.
Taxatie: € 750,00

Kavel 676

Kavel 676
Taxatie: € 750,00

Kavel 677

Kavel 677
10 Gulden goud 1925b, 26, 27, 32, 33. Zeer fraai/prachtig. 5 ex.
Taxatie: € 750,00

Kavel 678

Kavel 678
10 Gulden goud 1925b, 26, 27, 32, 33. Prachtig/FDC. 5 ex.
Taxatie: € 750,00

Kavel 679

Kavel 679
De Goud Collectie Koning Willem III. Serie compleet 1875/1889 incl. 1879/1877 overslag. 11 ex.
Taxatie: € 1.750,00

Kavel 680

Kavel 680
10 Gulden goud 1876 + zilveren penning.
Taxatie: € 160,00