Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 247

Kavel 247
Holland. Dubbele gouden dukaat 1760. D.773; Cnm. 2.28.52. Montagespoor. Fraai.
Taxatie: € 400,00

Kavel 248

Kavel 248
Holland. Gouden dukaat 1758. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 249

Kavel 249
Holland. Gouden dukaat 1761. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 250

Kavel 250
Holland. Gouden dukaat 1763. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Taxatie: € 225,00

Kavel 251

Kavel 251
Holland. Gouden dukaat 1776. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Taxatie: € 225,00

Kavel 252

Kavel 252
Holland. Gouden dukaat 1777. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 253

Kavel 253
Holland. Gouden dukaat 1778. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Taxatie: € 225,00

Kavel 254

Kavel 254
Holland. Gouden dukaat 1780. D.775; Cnm 2.28.54. Prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 255

Kavel 255
Holland. Gouden dukaat 1781. D.775; Cnm 2.28.54. FDC.
Taxatie: € 400,00

Kavel 256

Kavel 256
Holland. Gouden dukaat 1781. D.775; Cnm 2.28.54. Prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 257

Kavel 257
Taxatie: € 300,00

Kavel 258

Kavel 258
Taxatie: € 300,00

Kavel 259

Kavel 259
Holland. Gouden dukaat 1781. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 260

Kavel 260
Holland. Gouden dukaat 1783. D.775; Cnm 2.28.54. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 350,00

Kavel 261

Kavel 261
Holland. Gouden dukaat 1791. D.775; Cnm 2.28.54. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 262

Kavel 262
Holland. Leicesterreaal 1586. D.891; Cnm 2.28.55 Aantrekkelijke munt met fijne kleur. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 1.000,00