25 Cent 1906. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1945P. FDC.
Meer...Taxatie: € 200,00
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
1/2 Gulden 1829/23 Brussel. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
1/2 Gulden 1859/__. Jaartalwijziging. UNC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
1/2 Gulden 1860/__. Jaartalwijziging. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
1/2 Gulden 1868. Prachtig+.
Meer...Taxatie: € 60,00
1/2 Gulden 1898. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 60,00
1/2 Gulden 1905. Prachtig+.
Meer...Taxatie: € 40,00
1/2 Gulden 1906. UNC.
Meer...Taxatie: € 250,00
1/2 Gulden 1907. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00
1/2 Gulden 1908. UNC.
Meer...Taxatie: € 50,00
1/2 Gulden 1909. UNC-.
Meer...Taxatie: € 60,00
1/2 Gulden 1910. UNC-.
Meer...Taxatie: € 75,00
1/2 Gulden 1912. UNC-.
Meer...Taxatie: € 75,00