Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 500

Kavel 500
25 Cent 1906. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 501

Kavel 501
25 Cent 1945P. FDC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 502

Kavel 502
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 503

Kavel 503
1/2 Gulden 1829/23 Brussel. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 504

Kavel 504
1/2 Gulden 1859/__. Jaartalwijziging. UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 505

Kavel 505
Taxatie: € 100,00

Kavel 506

Kavel 506
1/2 Gulden 1860/__. Jaartalwijziging. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 507

Kavel 507
1/2 Gulden 1868. Prachtig+.
Taxatie: € 60,00

Kavel 508

Kavel 508
1/2 Gulden 1898. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 509

Kavel 509
1/2 Gulden 1905. Prachtig+.
Taxatie: € 40,00

Kavel 510

Kavel 510
1/2 Gulden 1906. UNC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 511

Kavel 511
1/2 Gulden 1907. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 512

Kavel 512
1/2 Gulden 1908. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 513

Kavel 513
1/2 Gulden 1909. UNC-.
Taxatie: € 60,00

Kavel 514

Kavel 514
1/2 Gulden 1910. UNC-.
Taxatie: € 75,00

Kavel 515

Kavel 515
1/2 Gulden 1912. UNC-.
Taxatie: € 75,00