Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 279

Kavel 279
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 280

Kavel 280
Taxatie: € 100,00

Kavel 281

Kavel 281
Holland. X Stuiver 1751. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 282

Kavel 282
Holland. X Stuiver 1761. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 283

Kavel 283
Holland. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1759. V.54.3; Cnm 2.28.108. FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 284

Kavel 284
Taxatie: € 50,00

Kavel 285

Kavel 285
Holland. Scheepjesschelling goud 1767. D.816; Cnm 2.28.116. Prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 286

Kavel 286
Holland. Duit zilver 1746. V.57.6; Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 287

Kavel 287
Holland. Duit 1780. V.57.6; Cnm 2.28.126. FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 288

Kavel 288
Taxatie: € 100,00

Kavel 289

Kavel 289
Holland. 2 Stuiver 1729/1793. 36 Verschillende jaren.
Taxatie: € 100,00

Kavel 290

Kavel 290
Holland. 2 Stuivers 1700/1793. 88 Verschillende jaren in Lindner muntenbox.
Taxatie: € 150,00

Kavel 291

Kavel 291
Kampen. Gouden dukaat 1649. D.1117; Cnm 2.30.18. Zeer fraai+.
Taxatie: € 250,00

Kavel 292

Kavel 292
Kampen. Leeuwendaalder 1690. D.682; Cnm 2.30.41. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 293

Kavel 293
Nijmegen. Arendrijksdaalder 1567. D.641; Cnm 2.36.12. Mooie scherpe details. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 294

Kavel 294
Overijssel. Nederlandse rijksdaalder 1619. D.948; Cnm 2.38.68. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 75,00