Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 98

Kavel 98
25 Gulden 1947 bankbiljet. Almanak 81-1. Zeer fraai+.
Taxatie: € 75,00

Kavel 99

Kavel 99
25 Gulden 1947 bankbiljet. Almanak 81-1. Serienummer 2AP101823. Zeer fraai+.
Taxatie: € 75,00

Kavel 100

Kavel 100
25 Gulden 1949 bankbiljet. Almanak 82-1. UNC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 101

Kavel 101
25 Gulden 1949 bankbiljet. Almanak 82-1. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 102

Kavel 102
Taxatie: € 75,00

Kavel 103

Kavel 103
Taxatie: € 75,00

Kavel 104

Kavel 104
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1a. Serienummer 2HA103440. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 105

Kavel 105
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1a. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 106

Kavel 106
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1a. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 150,00

Kavel 107

Kavel 107
Taxatie: € 150,00

Kavel 108

Kavel 108
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1a. UNC. 3 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 225,00

Kavel 109

Kavel 109
25 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 83-1b. UNC. 4 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 300,00

Kavel 110

Kavel 110
25 Gulden 1989 bankbiljet. Almanak 85-1. UNC.
Taxatie: € 15,00

Kavel 111

Kavel 111
25 Gulden 1989 bankbiljet. Almanak 85-1. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 30,00

Kavel 112

Kavel 112
50 Gulden 1982 bankbiljet. Almanak 100-1. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 113

Kavel 113
50 Gulden 1982 bankbiljet. Almanak 100-1. Prachtig.
Taxatie: € 40,00