Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja
< vorige1|...|5|6|7

Kavel 126

Kavel 126
1000 Gulden 1956 bankbiljet. Almanak 154-1. Aantrekkelijke zeer fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 127

Kavel 127
Curacao. 2 1/2 Gulden 1920. PLNA9.2.p u1. Niet getekend exemplaar.
Taxatie: € 250,00

Kavel 128

Kavel 128
Nederland. Westerbork kampgeld. 10, 25, 50, 100 cent. Ca. fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 129

Kavel 129
Nederland. Lot 1 gld 1938(6), 1943(2), 1945, 1949(5); 2 1/2 gld 1938(3), 1949(35); 10 gld 1953(3); 100 gld 1930(11) en divers. Gemengde kwaliteit.
Taxatie: € 50,00

Kavel 130

Kavel 130
Nederland. Lot 1 gld 1943; 2 1/2 gld 1949; 10 gld 1924, 1933(3), 1940(2), 1945; 25 gld 1949, 1955. Totaal 11 ex. Fraai tot UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 131

Kavel 131
Nederland. Lot 1/50 gulden, w.o. 50 gld 1982 UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 132

Kavel 132
Lotje oude aandelen divers.
Inzet: € 5,00

Kavel 133

Kavel 133
Nederland. Aandelen Lever Brothers & Unilever N.V. 1935. 11 ex.
Taxatie: € 25,00

Kavel 133a

Kavel 133a
Nederlands Indie. Klein lotje papiergeld in album.
Inzet: € 5,00

Kavel 133b

Kavel 133b
World. Mixed lot. Hundreds of notes of the world. Must be seen!
Taxatie: € 100,00

Kavel 134

Kavel 134
Lot wereld en iets Nederland. Album met eenvoudig materiaal.
Taxatie: € 25,00

Kavel 135

Kavel 135
World. Mixed lot.
Inzet: € 5,00
< vorige1|...|5|6|7