Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 114

Kavel 114
100 Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-3. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 115

Kavel 115
Taxatie: € 50,00

Kavel 116

Kavel 116
100 Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-3. Prachtig/UNC. 4 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 117

Kavel 117
100 Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-5. UNC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 118

Kavel 118
100 Gulden 1930 bankbiljet. Almanak 117-5. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 60,00

Kavel 119

Kavel 119
100 Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 121-1. Prachtig/prachtig+.
Taxatie: € 75,00

Kavel 120

Kavel 120
Taxatie: € 75,00

Kavel 121

Kavel 121
Taxatie: € 75,00

Kavel 122

Kavel 122
100 Gulden 1970 bankbiljet. Almanak 122-1. UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 123

Kavel 123
Taxatie: € 100,00

Kavel 124

Kavel 124
Taxatie: € 100,00

Kavel 125

Kavel 125
100 Gulden 1992 bankbiljet. Almanak 124-2a. Prachtig/UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 100,00

Kavel 126

Kavel 126
1000 Gulden 1956 bankbiljet. Almanak 154-1. Aantrekkelijke zeer fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 127

Kavel 127
Curacao. 2 1/2 Gulden 1920. PLNA9.2.p u1. Niet getekend exemplaar.
Taxatie: € 250,00

Kavel 128

Kavel 128
Nederland. Westerbork kampgeld. 10, 25, 50, 100 cent. Ca. fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 129

Kavel 129
Nederland. Lot 1 gld 1938(6), 1943(2), 1945, 1949(5); 2 1/2 gld 1938(3), 1949(35); 10 gld 1953(3); 100 gld 1930(11) en divers. Gemengde kwaliteit.
Taxatie: € 50,00