10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1a. UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1a. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. UNC-.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. Prachtig/UNC. 2 ex.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. Zeer fraai/prachtig. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. UNC-.
Meer...Taxatie: € 500,00
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Ca. prachtig. 2 ex.
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Ca. prachtig. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 350,00
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Serienummer 1AB102291. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 60,00
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Buiten omloop gesteld. UNC.
Meer...Taxatie: € 50,00
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-1. Prachtig/UNC. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC.
Meer...Taxatie: € 30,00
Meer...Taxatie: € 30,00
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC. 4 ex. opvolgende nummers.
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC. 6 ex. opvolgende nummers.
Meer...Taxatie: € 150,00