Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.250,00
Meer...Taxatie: € 1.250,00
Meer...Taxatie: € 1.250,00
Meer...Taxatie: € 1.250,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Licht gegolfd muntpaatje. Prachtig+.
Meer...Taxatie: € 1.250,00
Meer...Taxatie: € 1.250,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Licht gegolfd muntpaatje. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.000,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.000,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 800,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600). Delm.825 ter R1; CNM 2.18.4; HPM Go 14. Randschade. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 700,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600) met wapen van Arkel. Delm.825 bis R4; CNM 2.18.3; HPM Go 13. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 2.500,00
Gorinchem. Rozenobel z.j. (1590-1600) met wapen van Arkel. Delm.825 bis R4; CNM 2.18.3; HPM Go 13. Licht gegolfd muntplaatje. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.800,00
Gelderland. Arnoldus goudgulden. Fraai/zeer fraai. In cassette + certficaat KNM.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gelderland. Philipsdaalder 1557. CNM 2.17.8; vGH 210-6aa; Vanhoudt 253. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 200,00
Gelderland. Philipsdaalder 1561 (CNM 2.17.9 / Delm. 30 / vGH 210-6b / Vanhoudt 265). Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
Gelderland. Philipsdaalder 1561 (CNM 2.17.9 / Delm. 30 / vGH 210-6b / Vanhoudt 265). Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00