Vlaanderen. Lodewijk van Male. Gouden lam z.j. D.457; Fr.155. Mooie zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.250,00
Vlaanderen. Philips de Goede (1419-1467). Gouden Leeuw z.j. (1454-1460) Brugge. vGH 3-2; Delm. 489; Vanhoudt 16. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 900,00
Vlaanderen. Philips de Goede (1419-1467). Gouden Leeuw z.j. (1454-1460) Brugge. vGH 3-2; Delm. 489; Vanhoudt 16. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 650,00
Vlaanderen. Karel V. Carolus goudgulden z.j. D.517; Fr.207. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 300,00
Brabant. Antwerpen. Albert & Isabella (1598-1621). Dubbele Gouden Dukaat z.j. (1600-1611). vGH 282-1; Delm. 142; Vanhoudt 580. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.250,00
Brabant. Antwerpen. Albert & Isabella (1598-1621). Dubbele Gouden Dukaat z.j. (1600-1611). vGH 282-1; Delm. 142; Vanhoudt 580. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.000,00
Brabant. Antwerpen. Dubbele Albertijn 1601. vGH 284-1; Delm. 145; Fr.86. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 500,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). 1/2 Gouden Reaal z.j. (1560-1573). vGH 207-1b; Delm. 113; Vanhoudt 263. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 300,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1558. vGH 210-1b; Delm.11; Vanhoudt 253. R1. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1558. vGH 210-1b; Delm.11; Vanhoudt 253. R1. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1561. vGH 210-1e; Delm.14; Vanhoudt 265. R1. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1561. vGH 210-1e; Delm.14; Vanhoudt 265. R1. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1562 met buste naar rechts i.p.v. naar links. vGH 210-1f suppl.; Delm.15; Vanhoudt 266. R1. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1573. vGH 210-1g; Delm.17; Vanhoudt 298. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1574. vGH 210-1g; Delm.17; Vanhoudt 298. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1575. vGH 210-1g; Delm.17; Vanhoudt 298. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00