Koninkrijk. 10 Gulden goud 1927 + zilveren penning. In cassette KNM.
Meer...Taxatie: € 200,00
Koninkrijk. 10 Gulden goud 1932. FDC.
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
Koninkrijk. Wilhelmina goud collectie in cassette. 5 Gulden 1912 en 10 gulden 1897, 1898, 1911/1933. 12 ex.
Meer...Taxatie: € 2.000,00
Koninkrijk. 20 Gulden goud of Dubbele Gouden Willem 1853. Sch.544. Oplage slechts 136 ex. Uiterst zeldzaam topstuk. UNC.
Meer...Taxatie: € 25.000,00
Koninkrijk. 50 Gulden zilver 1987. Proefontwerp door Eric Claus. Proof in capsule.
Meer...Taxatie: € 450,00
Koninkrijk. Gouden dukaat 1974. In hangertje.
Meer...Taxatie: € 100,00
Koninkrijk. Gouden dukaat 1978. Prooflike.
Meer...Taxatie: € 100,00
Koninkrijk. Gouden dukaat 1990. Proof.
Meer...Taxatie: € 100,00
Koninkrijk. Gouden dukaat 1992. Proof.
Meer...Taxatie: € 100,00
Koninkrijk. Dubbele gouden dukaat 1854. Sch.561. Oplage slechts enkele stuks. Uiterst zeldzaam topstuk in fantastische kwaliteit. Een van de mooiste stukken die ik heb gezien. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. FDC.
Meer...Taxatie: € 20.000,00
Collectie V.O.C. 1602-2002. Serie van 6 BU muntsets 2002/2003.
Meer...Taxatie: € 50,00
Koninkrijk. Lot 10 cent Wilhelmina. 1892, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 1901, 03(2), 04, 05, 06, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Fraai tot prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
Koninkrijk. Lot 10 cent Willem III. 1862, 63, 69, 71, 73, 74b, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 90. Fraai tot FDC. 18 ex.
Meer...Taxatie: € 150,00
Koninkrijk. Lot 25 cent Wilhelmina. 1892/1945P, inclusief 1895 schuin en 1901 brede hals. Fraai tot prachtig. 34 ex.
Meer...Taxatie: € 150,00
Koninkrijk. Lot 25 cent Willem III. 1887, 1889, 1890a. Fraai en beter. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00