West-Friesland. Gulden 1764. D.1180; Cnm 2.46.57. UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
West-Friesland. Gulden 1764. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 60,00
West-Friesland. Gulden 1793. D.1180; Cnm 2.46.57. NGC MS 65+.
Meer...Taxatie: € 400,00
West-Friesland. Gulden 1793. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 60,00
West-Friesland. Scheepjesschelling 1757 over 1756. V.72.5; Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
West-Friesland. Scheepjesschelling 1760. V.72.5; Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Lot 2 stuivers 1712/1794. 20 Verschillende.
Meer...Taxatie: € 50,00