Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 617

Kavel 617
10 Gulden goud 1823 Utrecht. Prachtig.
Taxatie: € 1.200,00

Kavel 618

Kavel 618
10 Gulden goud 1824 Utrecht. Prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 619

Kavel 619
10 Gulden goud 1825 Brussel. Prachtig+.
Taxatie: € 350,00

Kavel 620

Kavel 620
10 Gulden goud 1828 Brussel. UNC.
Taxatie: € 650,00

Kavel 621

Kavel 621
10 Gulden goud 1829 Brussel. Prachtig. Zeldzaam jaar.
Taxatie: € 7.500,00

Kavel 622

Kavel 622
10 Gulden goud 1830 Utrecht. Prachtig+.
Taxatie: € 500,00

Kavel 623

Kavel 623
10 Gulden goud 1832. Prachtig+.
Taxatie: € 350,00

Kavel 624

Kavel 624
10 Gulden goud 1833. Prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 625

Kavel 625
10 Gulden goud 1839. FDC.
Taxatie: € 800,00

Kavel 626

Kavel 626
10 Gulden goud 1839. Prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 627

Kavel 627
10 Gulden goud 1840. FDC.
Taxatie: € 500,00

Kavel 628

Kavel 628
10 Gulden goud 1840. UNC.
Taxatie: € 450,00

Kavel 629

Kavel 629
10 Gulden goud 1840. UNC.
Taxatie: € 450,00

Kavel 630

Kavel 630
10 Gulden goud 1840 over 1837. Mooie duidelijke overslag, oud muntmeesterteken nog duidelijk zichtbaar. FDC. Topstukje.
Taxatie: € 3.000,00

Kavel 631

Kavel 631
10 Gulden goud 1875. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 632

Kavel 632
10 Gulden goud 1875. FDC.
Taxatie: € 150,00