Aanmelden Live Meekijken
Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 46

Kavel 46
1 Gulden 1916 zilverbon. Alm. 02-1b. UNC-.
Taxatie: € 300,00

Kavel 46a

Kavel 46a
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1a. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 47

Kavel 47
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1b. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 48

Kavel 48
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1c. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 49

Kavel 49
2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Alm. 13-a. UNC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 50

Kavel 50
2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Alm. 13-b. UNC.
Taxatie: € 10,00

Kavel 51

Kavel 51
2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 15-1c. UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 52

Kavel 52
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-1a. UNC. 7 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 53

Kavel 53
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-1b. Serie XC. Vrijwel UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 54

Kavel 54
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-2. Serie 6AA. UNC. Schaars.
Taxatie: € 350,00

Kavel 55

Kavel 55
5 Gulden 1973 bankbiljet. Alm. 24-1. UNC. 3 ex.
Taxatie: € 15,00

Kavel 56

Kavel 56
10 Gulden 1852 muntbiljet. Handtekening Betz. Alm. 31-6. Ca. fraai/fraai+. Uiterst zeldzaam in alle kwaliteiten.
Taxatie: € 8.000,00

Kavel 57

Kavel 57
10 Gulden 1852 muntbiljet. Handtekening Van Bosse. Alm. 31-8. Ca. fraai/zeer fraai. Uiterst zeldzaam in alle kwaliteiten.
Taxatie: € 9.000,00

Kavel 58

Kavel 58
10 Gulden 1894 muntbiljet. Alm. 34-4. Prachtig. Zeldzaam in deze hoge kwaliteit, de NVMH Muntalmanak vermeldt niet beter dan prachtig.
Taxatie: € 5.000,00

Kavel 59

Kavel 59
10 Gulden 1904 bankbiljet. Alm. 36-4b. Enkele vlekjes en hoekje eraf. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 60

Kavel 60
10 Gulden 1921 bankbiljet. Alm. 38-1b. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 600,00