Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 427

Kavel 427
5 Cent 1819 Utrecht. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 428

Kavel 428
5 Cent 1822 Utrecht. Ca. prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 429

Kavel 429
5 Cent 1848a. Prachtig.
Taxatie: € 1.250,00

Kavel 430

Kavel 430
5 Cent 1853. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 431

Kavel 431
5 Cent 1853. Fraai+.
Taxatie: € 125,00

Kavel 432

Kavel 432
5 Cent 1853. Fraai+.
Taxatie: € 125,00

Kavel 433

Kavel 433
5 Cent 1907. NGC slab: MS 66.
Taxatie: € 200,00

Kavel 434

Kavel 434
5 Cent 1908. FDC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 435

Kavel 435
5 Cent 1913. FDC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 436

Kavel 436
5 Cent 1932. UNC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 437

Kavel 437
5 Cent 1933. UNC.
Taxatie: € 75,00