Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 468

Kavel 468
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Zeldzaam.
Taxatie: € 750,00

Kavel 469

Kavel 469
25 Cent 1823B/22B. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 470

Kavel 470
25 Cent 1828B. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 471

Kavel 471
25 Cent 1829B. Ca. prachtig. Mooie patina.
Taxatie: € 100,00

Kavel 472

Kavel 472
25 Cent 1849. Willem III. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 473

Kavel 473
25 Cent 1850. Zeer fraai+.
Taxatie: € 250,00

Kavel 474

Kavel 474
25 Cent 1850. Fraai+.
Taxatie: € 100,00

Kavel 475

Kavel 475
25 Cent 1850. Fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 476

Kavel 476
25 Cent 1850. Fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 477

Kavel 477
25 Cent 1853. Fraai. Zeldzaam.
Taxatie: € 1.250,00

Kavel 478

Kavel 478
25 Cent 1887. Zeer fraai+.
Taxatie: € 250,00

Kavel 479

Kavel 479
25 Cent 1887. Fraai+.
Taxatie: € 75,00

Kavel 480

Kavel 480
25 Cent 1892. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 481

Kavel 481
25 Cent 1895a. FDC. Mooie rustige zilverkleur.
Taxatie: € 350,00

Kavel 482

Kavel 482
25 Cent 1895a. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 483

Kavel 483
25 Cent 1945P. UNC.
Taxatie: € 200,00