Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 489

Kavel 489
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+.
Taxatie: € 200,00

Kavel 490

Kavel 490
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 491

Kavel 491
1/2 Gulden 1819 Utrecht. Fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 492

Kavel 492
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 493

Kavel 493
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Zeer fraai+.
Taxatie: € 200,00

Kavel 494

Kavel 494
1/2 Gulden 1829B/23B. Zeer fraai+.
Taxatie: € 150,00

Kavel 495

Kavel 495
1/2 Gulden 1829B/23B. Fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 496

Kavel 496
1/2 Gulden 1829B/23B. Fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 497

Kavel 497
1/2 Gulden 1847. Ca. prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 498

Kavel 498
1/2 Gulden 1850. Flink beschadigd, wel echt en zeker zeldzaam. Ca. fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 499

Kavel 499
1/2 Gulden 1853/4-. Ca. fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 500

Kavel 500
Taxatie: € 500,00

Kavel 501

Kavel 501
1/2 Gulden 1853/4-. Zeer goed.
Taxatie: € 250,00

Kavel 502

Kavel 502
Taxatie: € 250,00

Kavel 503

Kavel 503
1/2 Gulden 1910. Prachtig+
Taxatie: € 50,00

Kavel 504

Kavel 504
1/2 Gulden 1912. FDC. Mooie zilverkleur.
Taxatie: € 125,00