Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 507

Kavel 507
1 Gulden 1819 Utrecht. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 508

Kavel 508
1 Gulden 1819 Utrecht. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 509

Kavel 509
1 Gulden 1820 Utrecht. Fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 510

Kavel 510
1 Gulden 1824 Utrecht. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 511

Kavel 511
1 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 512

Kavel 512
1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 513

Kavel 513
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 514

Kavel 514
1 Gulden 1847. NGC slab: AU 58.
Taxatie: € 150,00

Kavel 515

Kavel 515
1 Gulden 1848. NGC slab: AU 58.
Taxatie: € 150,00

Kavel 516

Kavel 516
1 Gulden 1853. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 517

Kavel 517
1 Gulden 1853. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 518

Kavel 518
1 Gulden 1856. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 519

Kavel 519
1 Gulden 1863. UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 520

Kavel 520
1 Gulden 1864. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 521

Kavel 521
1 Gulden 1892. Zeldzaam mooi exemplaar, zelden eerder zo mooi gezien. FDC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 522

Kavel 522
1 Gulden 1896. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00