Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 533

Kavel 533
2 1/2 Gulden 1840. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 120,00

Kavel 534

Kavel 534
Taxatie: € 100,00

Kavel 535

Kavel 535
2 1/2 Gulden 1845a. NGC slab: AU 58.
Taxatie: € 500,00

Kavel 536

Kavel 536
2 1/2 Gulden 1845 met parel op de band. UNC. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 537

Kavel 537
2 1/2 Gulden 1846 Lelie. NGC slab: AU 58.
Taxatie: € 500,00

Kavel 538

Kavel 538
2 1/2 Gulden 1846 Zwaard. NGC slab: AU 58. Schaars in deze mooie kwaliteit.
Taxatie: € 750,00

Kavel 539

Kavel 539
2 1/2 Gulden 1847. NGC slab: MS 61.
Taxatie: € 250,00

Kavel 540

Kavel 540
2 1/2 Gulden 1848. NGC slab: MS 61.
Taxatie: € 250,00

Kavel 541

Kavel 541
2 1/2 Gulden 1852a. FDC.
Taxatie: € 300,00

Kavel 542

Kavel 542
2 1/2 Gulden 1853/52. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 543

Kavel 543
2 1/2 Gulden 1863. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 544

Kavel 544
2 1/2 Gulden 1898a. Prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 545

Kavel 545
2 1/2 Gulden 1898a. Ca. prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 546

Kavel 546
2 1/2 Gulden 1898a. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 547

Kavel 547
2 1/2 Gulden 1929. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 548

Kavel 548
2 1/2 Gulden 1930. UNC.
Taxatie: € 35,00