Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 558

Kavel 558
10 Gulden goud 1824 Brussel. Ca. prachtig.
Taxatie: € 350,00

Kavel 559

Kavel 559
10 Gulden goud 1824 Brussel. Kras in gezicht, overigens prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 560

Kavel 560
10 Gulden goud 1842. Zeer fraai. Zeldzaam, oplage slechts 860 ex.
Taxatie: € 2.500,00

Kavel 561

Kavel 561
10 Gulden goud 1875. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 562

Kavel 562
10 Gulden goud 1875. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 563

Kavel 563
10 Gulden goud 1876. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 564

Kavel 564
10 Gulden goud 1877. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 565

Kavel 565
10 Gulden goud 1877. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 566

Kavel 566
10 Gulden goud 1879. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 567

Kavel 567
10 Gulden goud 1879. Montage. Fraai.
Taxatie: € 120,00

Kavel 568

Kavel 568
10 Gulden goud 1879/77. UNC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 569

Kavel 569
10 Gulden goud 1880. FDC.
Taxatie: € 160,00

Kavel 570

Kavel 570
10 Gulden goud 1880. FDC.
Taxatie: € 160,00

Kavel 571

Kavel 571
10 Gulden goud 1880. Prachtig+.
Taxatie: € 150,00

Kavel 572

Kavel 572
10 Gulden goud 1885. FDC.
Taxatie: € 160,00

Kavel 573

Kavel 573
10 Gulden goud 1886. FDC.
Taxatie: € 160,00