Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 639

Kavel 639
Gouden dukaat 1818 Utrecht. Licht gebogen, overigens prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 640

Kavel 640
Gouden dukaat 1819 Utrecht. Ca. prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 641

Kavel 641
Gouden dukaat 1849. Ruim prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 642

Kavel 642
Gouden dukaat 1921. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 643

Kavel 643
Gouden dukaat 1927. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 644

Kavel 644
Gouden dukaat 1928. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 645

Kavel 645
Gouden dukaat 1960. FDC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 646

Kavel 646
Gouden dukaat 1960. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 647

Kavel 647
Gouden dukaat 1972. FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 648

Kavel 648
Gouden dukaat 1975. Prooflike.
Taxatie: € 75,00

Kavel 649

Kavel 649
Gouden dukaat 1985. Proof.
Taxatie: € 75,00

Kavel 650

Kavel 650
Gouden dukaat 1986. Proof.
Taxatie: € 75,00

Kavel 651

Kavel 651
Gouden dukaat 1986. Proof.
Taxatie: € 75,00

Kavel 652

Kavel 652
Gouden dukaat 1991. Proof.
Taxatie: € 75,00

Kavel 653

Kavel 653
Gouden dukaat 2009. Proof.
Taxatie: € 100,00

Kavel 654

Kavel 654
Gouden dukaat 1972, 74, 75, 78. Prooflike/FDC. 4 ex.
Taxatie: € 300,00