Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 678

Kavel 678
Promotieset 1. 1988 ERU.
Taxatie: € 25,00

Kavel 679

Kavel 679
Promotieset 1. 1988 ERU.
Taxatie: € 25,00

Kavel 680

Kavel 680
Promotieset 3. 1995. Provincie Utrecht I.
Taxatie: € 250,00

Kavel 681

Kavel 681
Promotieset 5. De Campen I 1995 met zilveren leeuwendaalder.
Taxatie: € 50,00

Kavel 682

Kavel 682
Taxatie: € 50,00

Kavel 683

Kavel 683
Taxatie: € 50,00

Kavel 684

Kavel 684
Taxatie: € 50,00

Kavel 685

Kavel 685
Promotieset 6. De Campen II 1996 met halve zilveren leeuwendaalder.
Taxatie: € 75,00

Kavel 686

Kavel 686
Taxatie: € 75,00

Kavel 687

Kavel 687
Promotieset 9. 1996. Provincie Utrecht II.
Taxatie: € 200,00

Kavel 688

Kavel 688
Taxatie: € 200,00

Kavel 689

Kavel 689
Promotieset 15. 1997. Vliegend Hart met zilveren rijder Overijssel 1733. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 690

Kavel 690
Promotieset 15. 1997. Vliegend Hart.
Taxatie: € 100,00

Kavel 691

Kavel 691
Taxatie: € 100,00

Kavel 692

Kavel 692
Taxatie: € 100,00

Kavel 693

Kavel 693
Promotieset 16. 1997. Koninklijke Marine.
Taxatie: € 50,00