Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 199

Kavel 199
Alkmaar. 1/4 Daalder 1573. Tin. Grote burcht tussen 7 – 3 in het veld. Eenzijdig gegoten. 6,68 gram. Ca. fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 200

Kavel 200
Deventer. Leeuwendaalder 1640. D.857; Cnm 2.12.18. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 201

Kavel 201
Deventer. Zilveren dukaat 1662. D.990; Cnm 2.12.24. Fraai+.
Taxatie: € 50,00

Kavel 202

Kavel 202
Deventer. Florijn van 28 stuivers 1685. Klop HOL. D.1112; Cnm 2.12.43. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 203

Kavel 203
Deventer. Wapenstuiver 1691. V.156.6; Cnm 2.12.70. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 204

Kavel 204
Driesteden. Driebutken van 12 plak of 1 1/2 stuiver 1560. Cnm 2.13.17. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 205

Kavel 205
Enkhuizen. Scheepjesschelling 1678. V.72.4; Cnm 2.15.8. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 206

Kavel 206
Friesland. Leeuwendaalder op Hollandse voet 1589. D.849; Cnm 2.16.32. Mooie scherpe leeuw. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 207

Kavel 207
Friesland. Halve 3 Gulden 1696. D.1160; Cnm 2.16.98. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 208

Kavel 208
Friesland. Lot 2 stuivers 1708, 1710, 1711, 1718; Oord z.j.(2); Duit 1616, 1617, 1626(3), 1629(2), 1653. 14 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 209

Kavel 209
Gelderland. St. Jans goudgulden z.j. D.605. Fraai/zeer fraai. In cassette KNM met certificaat.
Taxatie: € 150,00

Kavel 210

Kavel 210
Taxatie: € 150,00

Kavel 211

Kavel 211
Gelderland. Halve gouden rijder 1762. D.654; Cnm 2.17.70. Montagespoor. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 212

Kavel 212
Gelderland. Leeuwendaalder 1610. D.825; Cnm 2.17.105. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 213

Kavel 213
Gelderland. Leeuwendaalder 1642. D.825; Cnm 2.17.107. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 214

Kavel 214
Gelderland. Nederlandse rijksdaalder 1622. D.938; Cnm 2.17.121. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 75,00