Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 443

Kavel 443
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Zilveren dukaat 1808. Sch.123. Mooie kleur. UNC.
Taxatie: € 400,00

Kavel 444

Kavel 444
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Zilveren dukaat 1808. Sch.123. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 445

Kavel 445
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. 50 Stuiver 1808. Sch.149. Zeer fraai+.
Taxatie: € 200,00

Kavel 446

Kavel 446
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1807. Sch.119a. Met rechte 7. Prachtig+.
Taxatie: € 350,00

Kavel 447

Kavel 447
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1807. Sch.119a. Met rechte 7. Ca. prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 448

Kavel 448
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1808. Sch.129. Zeer fraai+.
Taxatie: € 600,00

Kavel 449

Kavel 449
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon. Dukaat goud 1809. Sch.132. Prachtig+.
Taxatie: € 600,00