Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 451

Kavel 451
V.O.C. Utrecht. 1 Gulden 1786. Scho 65. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 452

Kavel 452
V.O.C. Utrecht. X Stuiver 1786. Scho.73. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 453

Kavel 453
V.O.C. Holland. Duit zilver 1752. Scho.131. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 454

Kavel 454
V.O.C. Holland. 1/2 Duit zilver 1756. Scho.360. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 455

Kavel 455
V.O.C. Utrecht. 1/2 Duit zilver 1765. Scho.408. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 456

Kavel 456
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Scheepjesgulden 1802. Scho.488. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 457

Kavel 457
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Kwart Scheepjesgulden 1802. Scho.492. NGC MS 66.
Taxatie: € 250,00

Kavel 458

Kavel 458
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Kwart Scheepjesgulden 1802. Scho.492. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 459

Kavel 459
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Achtste Scheepjesgulden 1802. Scho.494. Zeer fraai+.
Taxatie: € 50,00

Kavel 460

Kavel 460
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Zestiende Scheepjesgulden 1802. Scho.495. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 461

Kavel 461
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1908. Originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 462

Kavel 462
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1909. Originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 463

Kavel 463
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1933 druiventros. Originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 464

Kavel 464
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1935. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. Zeldzaam.
Taxatie: € 250,00

Kavel 465

Kavel 465
Nederlands Indie. 1 Cent 1858. Originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 466

Kavel 466
Nederlands Indie. 1 Cent 1897. Originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 75,00