Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 496

Kavel 496
1/2 Cent 1822 Brussel. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 497

Kavel 497
1/2 Cent 1828 Utrecht. Zeer fraai+.
Taxatie: € 200,00

Kavel 498

Kavel 498
1/2 Cent 1829 Utrecht. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 499

Kavel 499
1/2 Cent 1831. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 500

Kavel 500
1/2 Cent 1832. Mooie originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 501

Kavel 501
1/2 Cent 1846. Mooie originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 502

Kavel 502
1/2 Cent 1854. UNC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 503

Kavel 503
1/2 Cent 1855. Fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 504

Kavel 504
1/2 Cent 1857. UNC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 505

Kavel 505
1/2 Cent 1859. FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 506

Kavel 506
1/2 Cent 1861. FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 507

Kavel 507
1/2 Cent 1867. FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 508

Kavel 508
1/2 Cent 1873. Mooie originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 509

Kavel 509
1/2 Cent 1878. Mooie originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 510

Kavel 510
1/2 Cent 1886. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 511

Kavel 511
1/2 Cent 1891. Mooie originele muntkleur. FDC.
Taxatie: € 40,00